Agenda

Seizoen 2021-2022

Datum Tijd Locatie Programma
12-12-21 12:00 Kasteel Geldrop Duos voor viool en altviool van o.a. Mozart, Martinu en Roukens
12-12-21 20:30 Dordrecht, Trinitatuskapel Duos voor viool en altviool van o.a. Mozart, Martinu en Roukens
19-02-22 20:00 Putten - Theater Stroud Kamermuzieklab 2022: Mozart strijkkwintetten
20-02-22 15:00 Maarsbergen Kamermuzieklab 2022: Mozart strijkkwintetten
20-03-22 15:00 Reestkerk, Oud Avereest Duos voor viool en altviool van o.a. Mozart, Martinu en Roukens
17-05-22 20:00 Voorschoten, Kasteel Duivenvoorde Duos voor viool en altviool van o.a. Mozart, Martinu en Roukens

Afgelopen Concerten

Datum Tijd Locatie Programma
15-10-21 20:15 Schiedam - Westvestkerk Messiaen, Klein en Mozart m.m.v. Trio Metamorphoses en Quirine Viersen
10-10-21 15:00 Landgoed Haarzuilens Duos voor viool en altviool van o.a. Mozart, Martinu en Roukens
10-10-21 13:00 Landgoed Haarzuilens Duos voor viool en altviool van o.a. Mozart, Martinu en Roukens
4-7-21 15:00 Zwolle - De Groote Sociëteit Hartje Zwolle serie - Bach Goldbergvariaties bewerkt voor strijktrio door D. Sitkovetsky
27-6-21 15:00 Zwolle - De Groote Sociëteit Hartje Zwolle serie - Flautando met Sarah Kapustin, Roeland Jagers en Marieke Schneemann
24-6-21 20:30 Zwolle - De Groote Sociëteit Hartje Zwolle serie - Reflections met Sarah Kapustin en Roeland Jagers
13-6-21 15:00 Dalfsen - Stoomfabriek Kamermuzieklab m.m.v. het Prinses Christina Concours
05-3-21 20:15 Schiedam - Westvestkerk Duos voor viool en altviool van o.a. Mozart, Martinu en Roukens
29-11-20 16:00 Bussum - Majellakapel cd-presentatie 'Reflections': werken voor viool en altviool
07-10-20 20:00 Deventer - Deventer Schouwburg Mozart, Poulenc, Martinu, Vieuxtemps en Debussy m.m.v. pianiste Shuann Chai
07-10-20 17:00 Deventer - Deventer Schouwburg Mozart, Poulenc, Martinu, Vieuxtemps en Debussy m.m.v. pianiste Shuann Chai
23-9-20 20:00 Zaandam - MuziekHaven Avondconcert live op Radio 4 - Duos voor viool en altviool Luister live!
05-7-20 16:00 Heino Privéconcert - Opnameproject 'Reflections': Duos voor viool en altviool Doneer hier!
27-10-19 11:00 Zeddam Stamhotel - Mozart, Bach, Ysaye en Martinu
15-9-19 16:00 Groesbeek Programma m.m.v. violiste Tali Goldberg - Bartók, Kodály & Dvorák
12-9-19 20:15 Delft Programma m.m.v. violiste Tali Goldberg - Bartók, Kodály & Dvorák
11-9-19 20:15 Teteringen Programma m.m.v. violiste Tali Goldberg - Bartók, Kodály & Dvorák
07-9-19 21:00 Schoonhoven - Oude Haven Programma m.m.v. fluitiste Marieke Schneemann - Beethoven op. 25
05-9-19 20:00 Vessem - Sint Lambertuskerk Programma m.m.v. fluitiste Marieke Schneemann - Van Gilse, Martinu, Richter & Beethoven
17-7-19 19:30 Bloomington (VS) - Indiana University Kamermuziek Lab met studenten van de IU Summer String Academy
04-5-19 15:00 Utrecht - TivoliVredenburg Kamermuziek Lab m.m.v. laureaten van het Prinses Christina Concours: Vivaldi, Dvorak en Brahms
02-5-19 12:30 Amsterdam - Muziekgebouw aan het IJ Kamermuziek Lab m.m.v. laureaten van het Prinses Christina Concours: Vivaldi en Brahms
29-4-19 12:30 Den Haag - Nieuwe Kerk Kamermuziek Lab m.m.v. laureaten van het Prinses Christina Concours: Dvorak
24-2-19 16:00 Zaltbommel - Gasthuiskapel Bach Goldbergvariaties voor strijktrio (D.Sitkovetsky)
22-2-19 20:15 Aduard - Abdijkerk Bach Goldbergvariaties voor strijktrio (D.Sitkovetsky)
17-2-19 15:00 Oud Avereest - Reestkerk Werken voor viool en altviool van Bach en Mozart
16-2-19 14:00 Amsterdam - Noorderkerk Bach Goldbergvariaties voor strijktrio (D.Sitkovetsky)
10-2-19 15:30 Breukelen - Koetshuis, Kasteel Nyenrode Bach Goldbergvariaties voor strijktrio (D.Sitkovetsky)
09-2-19 20:00 Utrecht - Kunstruimte KuuB Bach Goldbergvariaties voor strijktrio (D.Sitkovetsky)
19-7-18 19:30 Bloomington (VS) - Indiana University Kamermuziek Lab met studenten van de IU Summer String Academy
10-6-18 15:00 Breda-Teteringen Privéconcert m.m.v. fluitiste Marieke Schneemann - Mozart, Roussel, Reger & Ravel
09-6-18 16:00 Groesbeek Privéconcert m.m.v. fluitiste Marieke Schneemann - Mozart, Roussel, Reger & Ravel
07-6-18 20:00 Vessem - Sint Lambertuskerk Programma m.m.v. fluitiste Marieke Schneemann - Mozart, Roussel, Reger & Ravel
12-5-18 14:30 Baambrugge - Postwijck Kerk, Rijksstraatweg 29 Kamermuziek Lab m.m.v. laureaten van het Prinses Christina Concours
18-2-18 15:00 Sandpoort - Het Mosterdzaadje Bach & Ravel
20-7-17 19:00 Bloomington (VS) - Indiana University Chamber Music Lab with students of the IU Summer String Academy
18-6-17 20:15 Den Haag - De Nieuwe Regentes Klassiek in het Ketelhuis - Schubert en Beethoven
18-6-17 14:30 Broek in Waterland Kunst in de Kamer - Romberg, Schubert & Beethoven
17-6-17 20:15 Den Haag Privéconcert - Schubert, Romberg en Beethoven
15-4-17 11:45 Leuven (B) - Katholieke Universiteit Mozart, Bach, Stravinsky en Händel/Halvorsen
9-4-17 15:00 Eindhoven Privéconcert - Mozart, Bach, Fulmer, Stravinsky en Händel/Halvorsen
1-4-17 19:00 Baambrugge - Postwijck Kerk Kamermuziek Lab m.m.v. laureaten van het Prinses Christina Concours
26-3-17 11:00 Utrecht - TivoliVredenburg Kamermuziek Lab m.m.v. laureaten van het Prinses Christina Concours
23-3-17 12:30 Amsterdam - Muziekgebouw aan het IJ Kamermuziek Lab m.m.v. laureaten van het Prinses Christina Concours
21-3-17 12:30 Den Haag - Nieuwe Kerk Kamermuziek Lab m.m.v. laureaten van het Prinses Christina Concours
3-3-17 20:15 Amsterdam Privéconcert - Mozart/Bach, Romberg, Schubert en Beethoven
2-3-17 20:00 Vessem - Sint Lambertuskerk Schubert, Romberg en Beethoven
25-9-16 11:00 Heerhugowaard - Cool kunst en cultuur Schubert en Brahms m.m.v. pianiste Nino Gvetadze