Agenda

Seizoen 2018-2019

Datum Tijd Locatie Programma
09-2-19 20:00 Utrecht - Kunstruimte KuuB Bach Goldbergvariaties voor strijktrio (D.Sitkovetsky)
16-2-19 14:00 Amsterdam - Noorderkerk Bach Goldbergvariaties voor strijktrio (D.Sitkovetsky)
17-2-19 15:00 Oud Avereest - Reestkerk Bach Goldbergvariaties voor strijktrio (D.Sitkovetsky)
22-2-19 20:15 Aduard - Abdijkerk Bach Goldbergvariaties voor strijktrio (D.Sitkovetsky)
24-2-19 16:00 Zaltbommel - Gasthuiskapel Bach Goldbergvariaties voor strijktrio (D.Sitkovetsky)
02-5-19 12:30 Amsterdam - Muziekgebouw aan het IJ Kamermuziek Lab m.m.v. laureaten van het Prinses Christina Concours
04-5-19 15:00 Utrecht - TivoliVredenburg Kamermuziek Lab m.m.v. laureaten van het Prinses Christina Concours

Afgelopen Concerten

Datum Tijd Locatie Programma
25-9-16 11:00 Heerhugowaard - Cool kunst en cultuur Schubert en Brahms m.m.v. pianiste Nino Gvetadze
2-3-17 20:00 Vessem - Sint Lambertuskerk Schubert, Romberg en Beethoven
3-3-17 20:15 Amsterdam Privéconcert - Mozart/Bach, Romberg, Schubert en Beethoven
21-3-17 12:30 Den Haag - Nieuwe Kerk Kamermuziek Lab m.m.v. laureaten van het Prinses Christina Concours
23-3-17 12:30 Amsterdam - Muziekgebouw aan het IJ Kamermuziek Lab m.m.v. laureaten van het Prinses Christina Concours
26-3-17 11:00 Utrecht - TivoliVredenburg Kamermuziek Lab m.m.v. laureaten van het Prinses Christina Concours
1-4-17 19:00 Baambrugge - Postwijck Kerk Kamermuziek Lab m.m.v. laureaten van het Prinses Christina Concours
9-4-17 15:00 Eindhoven Privéconcert - Mozart, Bach, Fulmer, Stravinsky en Händel/Halvorsen
15-4-17 11:45 Leuven (B) - Katholieke Universiteit Mozart, Bach, Stravinsky en Händel/Halvorsen
17-6-17 20:15 Den Haag Privéconcert - Schubert, Romberg en Beethoven
18-6-17 20:15 Den Haag - De Nieuwe Regentes Klassiek in het Ketelhuis - Schubert en Beethoven
18-6-17 14:30 Broek in Waterland Kunst in de Kamer - Romberg, Schubert & Beethoven
20-7-17 19:00 Bloomington (VS) - Indiana University Chamber Music Lab with students of the IU Summer String Academy
18-2-18 15:00 Sandpoort - Het Mosterdzaadje Bach & Ravel
07-6-18 20:00 Vessem - Sint Lambertuskerk Programma m.m.v. fluitiste Marieke Schneemann - Mozart, Roussel, Reger & Ravel
09-6-18 16:00 Groesbeek Privéconcert m.m.v. fluitiste Marieke Schneemann - Mozart, Roussel, Reger & Ravel
10-6-18 15:00 Breda-Teteringen Privéconcert m.m.v. fluitiste Marieke Schneemann - Mozart, Roussel, Reger & Ravel
19-7-18 19:30 Bloomington (VS) - Indiana University Kamermuziek Lab met studenten van de IU Summer String Academy